چادری ها

منو

دیدارِ بی‌بها

این روزها، تصویر دیدار دوستانه فرزند یکی از بزرگان نظام با برخی از اعضای فرقه بهائیت منتشر شده و زبانهای زیادی را به انتقادات گشوده است.

برخلاف ظاهرِ قضیه، این ماجرا یک ارتباط خاص و ریشه ای با #کانال_چادری_ها و موضوع #حجاب دارد.

اما چطور…؟؟

در ادامه خواهید خواند؛

 

رودخانه هایی که زنده و اصیلند، به سرچشمه متصلند و در مسیر درست خود باقدرت و نشاط حرکت می کنند.

اما انشعاب هایی که از آنها جدا میشوند، به سرعت قدرت و شکوه خود را از دست می دهند و در آخر، کارشان به جایی می رسد که پیرمردهای فرتوت هم می توانند با یک بیل آنها را به هرسو که دلشان می خواهد بکشانند!!

این تازه درصورتی است که مسیرشان به باتلاق ها و گنداب ها منتهی نشود.

 

اسلام رودی است زنده و حیات بخش که به کالبد مردگان روح می دمد و زندگان را به رشد و تعالی می رساند؛ اما مستکبرین و حکومتهایشان هرگز وجود چنین برنامه آزدای بخشی را خوش نمی دارند و برای مهار آن، خود را به آب و آتش میزنند و ساخت فرقه های انحرافی و انشعابات مختلف به اسم اسلام ولی با محتوایی کاملا ضد اسلامی، یکی از همان آب و آتش هاست که در هر زمان و هر مکانی به نوعی و به دست کسی انجام می شود و زمانی نیز به نام «بهائیت» و به دست میرزا حسینعلی نوری معروف به «بهاءالله» خود را پدید آمد.

 

بهاء الله که خود را «خدای خدایان» ، «آفریدگار جهان» و دارای مقام «الوهیت» و «ربوبیت» خداوند میدانست به پیروانش دستور داد تا پس از مرگش قبرش را به عنوان قبله خود قرار دهند.

او معتقد بود که: «از کسی زاییده نشده و هرگز فرزندی نخواهد داشت»…!!!اما متاسفانه نتوانست خود را کنترل کند و بچه¬دار شد…آن هم نه یکبار؛ بلکه چندبار…و درآخر فرزند ارشدش را جانشین خود قرار داد !!

 

#پایتخت و مرکز اداری و روحانی این فرقه در شهر #حیفا واقع در فلسطین اشغالی است که نشان از پیوند ریشه ای بهائیت و صهیونیسم دارد.

این مکان که «بیت العدل اعظم الهی» نام دارد، قبل از تشکیل اسراییل ساخته شد اما پس از تشکیل آن، پیشوای وقت بهائیان در نامه ای به رییس جمهور رژیم صهیونیستی ، مراتب دوستی خود و بهائیان را نسبت به دولت جعلی اسراییل ابلاغ کرد.

و امروز بهائیت در قلب اسرائیل جا دارد !!!

 

*

 

بهاءالله، زرین تاج قزوینی و ملاحسین بُشرَویه ای سه تن از نخستین پیروان «علی محمد باب» بنیانگذار فرقه انحرافی بابیت بودند که در دوران زندانی بودن موسس آن، نقشه ای طراحی کردند تا در ضمن آن، هم شریعت اسلام را -به خیال خود- منسوخ اعلام کنند و هم دین جعلی علی محمد باب را تبلیغ نمایند و هم حکومت را مجبور به آزاد نمودن او کنند.

بنابراین آنها مقرر کردند که در منطقه ای نزدیک شاهرود به نام «بدشت» تعدادی از پیروان بابیت را گرد هم جمع کرده و قصد خود را عملی سازند.

 

این بزم که ۲۲ روز به طول انجامید در سه باغ از باغات بدشت برگزار گردید و بدین منوال بود که هر باغ برای یکی از آن سه نفر بود تا هر شب مریدان خود را در آن جمع و اولاً علی محمد باب را به عنوان مهدی موعود !!! معرفی کنند ثانیاً اسلام را منسوخ اعلام کرده و ثالثا بجای قرآن یک کتاب دیگر را معرفی نمایند. سپس بیانیه ای (که هنوز هم معلوم نیست در اصل توسط چه کسی نوشته می¬شده) قرائت می گردید و هربار در طی آن یکی از احکام الهی اسلام مُلغی اعلام می شد.

 

اما این سه بر سر اینکه چطور غائله را به نفع هدف اصلی خود (اعلام نَسخ اسلام) تمام کنند اختلاف داشتند؛ تا آنکه زرین تاج نقشه ای طراحی کرد و با آن دو درمیان نهاد و هم ملاحسین بشرویه ای، هم بهاءالله (موسس فرقه بهائیت) با او موافقت کردند.

اما نه یک نقشه ساده بلکه یک مکر زنانه…

 

*

نقشه زرین تاج این بود که همه افراد در مکانی جمع شوند و او هم طبق روال، از پشت پرده ای نازک سخنرانی کند؛ اما این بار با تفاوتی فاحش…

زرین¬تاج خودا را با آرایش و زیورآلات آراسته بود و لباسی نازک و سفید بر تن کرده بود. وضعیتی که مردمان آن روزگار حتی طاقت شنیدنش را هم نداشتند، چه برسد به دیدنش !

او شروع به سخنرانی کرد اما برخلاف دفعات قبل لحن خود را به عشوه و ناز آمیخت و طوری صحبت کرد که بیشتر مورد توجه قرار گیرد. او همانطور که سخنرانی می کرد به خدمتکارانش دستور داد پرده را بیندازند و ناگهان پرده از میان او و مردم فروافتاد…

برخی از حضار از روی حیا فوراً سرها را پایین انداختند و برخی دیگر به او زُل زده بودند.

همهمه ای بین مردم افتاد و آنها که از ابتدا به نیت یاری امام زمان(عج) خویش آمده بودند راه خود را از بابیت جدا کرده و از آن جلسه خارج شدند. یکی از مشهورترین آنها شخصی به نام «عبدالخالق اصفهانی» بود که با دیدن این صحنه ی مشمئز کننده گلوی خود را با خنجری برید و خون آلود از آن مجلس گریخت.

بعد از این ماجرا بود که اتفاقات تلخ یک به یک دامان ملت را گرفت و آن را روز به روز بینواتر کرد…

 

*

این واقعه اولین کشف حجاب برنامه ریزی شده در مملکت امام زمان بود و سرکرده بهائیان (بهاءالله) جزو مُجریان آن…

 

حالا حتما بهتر می توان رابطه میان ماجرای دیدار بعضی ها و چند تن از عناصر بهائی را با کانال چادری ها سنجید.

بهائیان و شبکه های ماهواره ای آنان امروز جزو پیش قراولان ترویج فرهنگ بی بند و باری و بی حجابی هستند و جای سوال دارد که با چه توجیهی می توان به دیدار حامیان رژیم کودک کش اسرائیل رفت ؟؟

اساسا بهائیت آمد تا رودخانه پاک و پرخروش اسلامیان را از مسیر اصلی خود منحرف ساخته و اینگونه سدی را از سر راه دشمنان اسلام برداشته و به آنها سودی برساند و چه سودی بالاتر از اینکه مانعی از سر راه او برداشته شود…؟؟

 

و حالا، سرکار خانمِ «…» ؛

چه دفاعی می توانید از خود داشته باشید؟؟؟

 

_____________________________

کانال رسمی ما را در تلگرام دنبال کنید:

https//:telegram.me/chadoriha_ir

 

والسلام

دسته :  اخبار, شخصیتها, عفت اجتماعی

دیدگاه ها